מערכת מקסצ'אטס לעסקים מאפשרת יצירה של צ'אטבוטים ללא ידע בתכנות ולהטמיע את הצ'אטבוט באתר האינטרנט  ובערוצי הצ'אטים המוכרים והאהובים - וואטסאפ, מסנג'ר, טלגרם וסמס.

לאחר הטמעת הצ'אטבוט באתר ובערוצים שבחרת תוכל להיכנס למערכת ניהול הצ'אטים ממחשב או מסמארטפון ולראות את כל הצ'אטים המתנהלים עם הצ'אטבוט בכל הערוצים המחוברים שלך וכמובן להתערב בשיחות, לענות ולבצע מכירות/ שירות לקוחות גם בלייב.

התראות על לידים ופניות חדשות ישירות למייל ולוואטסאפ של אנשי המכירות! ניתן להוסיף בכל שלב בשיחה עם הצ'אטבוט!

מערכת מקסצ'אטס מאפשרת יצירת מחלקות ונציגים נוספים שגם הם יוכלו להכנס למערכת לטפל בפניות, להוסיף תיוגים חכמים לפילוח הלקוחות והערות או להעביר לקוחות מנציג לנציג בין המחלקות השונות בחברה.

עיצוב הצ'אטבוט והתאמתו לאתר האינטרנט שלך כולל לוגו החברה ותמונות של נציגי השירות, צבעים וכו' ואפילו תפריט צ'אטבוט לאפשרויות נוספות

שליחת קמפיינים מדוייקים ומתוזמנים בוואטסאפ ובכל ערוץ/ אפליקציית מסרים מיידיים לפי תיוגים אוטומטיים שנעשים בעת הצ'אט של הלקוח עם הצ'אטבוט

אפשרות חיבור לוואטסאפ API רשמי דרך טווילו או חיבור מבוסס וואטסאפ ווב ללא עלויות ומגבלות

גיבוי יומיומי מלא של כל הצ'אטים בענן  מאובטח עם מערכת ניהול דאטא אוטומטית

למערכת מקסצ'אטס יתרונות רבים בייעול מערכי מכירות ותמיכת לקוחות אבל אחד העיקריים הוא האפשרות לתייג לקוחות באופן אוטומטי וכך לנהל דאטא מעודכן כל הזמן שמאפשר יצירת קמפיינים אוטומטיים רלוונטיים, מדוייקים ויעילים לפולואפ עד סגירת הלקוח.

מעבר לכך המערכת בנויה לגדול איתך בהתאם לצרכים שלך: נפח התקשורת, כמות הבוטים, הערוצים והנציגים שאתה צריך להפעיל בעסק.

עוד יתרון עצום הוא היכלת להכנס למערכת מסמארטפון ומכל מחשב מבלי להתקין תוכנה או להשאיר מחשב פעיל כל הזמן נותנים גמישות הפעלה מירבית המגדילה מעורבות וסגירות.

באמצעות מערכת מקסצ'אטס תוכלו להקים צ'אטבוט חכם בענן אותו תוכלו לחבר לאתר שלכם או לאחת מאפליקציות המסרים המיידיים וואטסאפ/טלגרם/מסנג'ר/ סמס.

הצ'אטבוט נכנס לפעולה מיידית מול כל אורחי האתר או כל ערוץ אחר שבחרתם במקביל, מתחיל לאסוף לידים ומידע, מתשאל, מסנן, מחמם ומתייג אותם עבורך ברמת המחלקה, השרות או המוצר הספציפי ומחמם אותם עם מענה לשאלות, הפניות ללינקים ספציפיים, מידע נוסף ומפורט גם בתמונות, גיפים, פידיאפים, אימוג'ים וכו' בצורה אוטומטית 24/7 .

נציגי המכירות ושירות הלקוחות שלכם יכלים להכנס למערכת מכל מחשב ולהתערב בשיחות עם מבקרי האתר, ערוץ הוואטסאפ או המסנג'ר ולסגור עסקאות עם הלקוחות הכי חמים שלכם כשהם נמצאים באתר!

אין צורך להשאיר מחשב פועל בשביל שהצ'אטבוט יישאר פעיל. אחד מהיתרונות הבולטים של מערכת צ'אטבוט בענן 

כל פרטי הלידים מועברים כהתראה למייל ולוואטסאפ ובמקביל אפשר להכנס למערכת הניהול , לצפות בשיחות עם הצ'אטבוט ולהצטרף לשיחות אם יש צורך

תוכלו להפיץ ולתזמן סדרות מסרים מיידיים ואישיים לפי חתכי התיוגים של הצ'אטבוט בכל ערוץ.

 צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר מותאמת לעסק שלכם.

את הצ'אטבוט שנקים עבורכם תוכלו לחבר לאתר שלכם ע"י העתקה והדבקה של כמה שורות קוד לפוטר האתר שלכם.

 

אוטומציית מכירות ושירות לקוחות רב ערוצי

מערכת מקסצ'אטס לנציגים מאפשרת הקמת צ'אטבוט לאתרי אינטרנט, צ'אטבוט לטלגרם, צ'אטבוט וואטסאפ,, צ'אטבוט לפייסבוק מסנג'ר וצ'אטבוט לס.מ.ס

מערכת תזמונים והפצת סדרות מסרים

מערכת הפצה אישית מתוחכמת מאפשרת שליחה ותזמון קמפיינים ללא הגבלה בערוצים: טלגרם, וואטסאפ, פייסבוק מסנג'ר, סמס ובאתר החברה,

מערכת תיוג אוטומטי איסוף וניהול נתונים

מעכשיו תוכלו לתחקר לקוחות, לסנן ולהתאים מוצרים ושירותים תוך תיוג אוטומטי במסע הלקוח ואיסוף מידע חשוב

מערכת ניהול צ'אטים מרובת ערוצים ונציגים

מערכת ניהול צ'אטים רב ערוצית לייעול ואוטומציה של תהליכי מכירה ומתן פתרונות חדשניים לנציגי מכירות ושירות לקוחות

מערכת להקמת צ'אטבוטים מתוחכמים

מערכת קלה ופשוטה להקמת צ'אטבוטים לאתרי אינטרנט, לטלגרם, וואטסאפ,, פייסבוק מסנג'ר וס.מ.ס

אתר ומערכת מקסצ'אטס לנציגי מכירות ושירות לקוחות מופעלים ע"י חברת סיגנלס מובייל מרקטינג בע"מ. החברה הינה עצמאית ונפרדת מהחברות פייסבוק, וואטסאפ וטלגרם. השימוש במערכת כפוף למדיניות הפרטיות ולתנאי השירות שלנו ושל אפליקציות המסרים המחוברות והינו באחריות המשתמש.

שירות לקוחות/מכירות
אשמח לעזור
זמין לצ'אט