שירות שליחת הודעות וואטסאפ מיידיות לכל ליד חדש מטופס לידים של פייסבוק ואינסטגרם

הודעת וואטסאפ מיידית לכל ליד חדש מפייסבוק ואינסטגרם

שירות שליחת הודעות וואטסאפ ללידים חדשים וחמים שבדיוק התעניינו במודעה הממומנת שלכם בפייסבוק ובאינסטגרם ובמקביל הודעות וואטסאפ לבעלי העסק מאפשר לך להיות תמיד עם האצבע על הדופק מבחינת קצב ואיכות הזרימה של הלידים לעסק! הודעה מיידית לליד שמילא את הפרטים מאפשרת המשך מסע מהיר יותר במשפך השיווקי שלך ומתן הוראות כאלו או אחרות (לינקים עם הפניות  לעמוד נחיתה, לקבוצת וואטסאפ או קבוצת פייסבוק ואפילו לשניהם) ללקוח הפוטנציאלי שזה עתה התעניין במוצר או השרות שלכם.

השרות כולל שליחה של הודעת וואטסאפ מוכנה מראש ישירות לליד שמילא את פרטיו בטופס הלידים בפייסבוק או באינסטגרם.שליחת הודעת וואטסאפ עם פרטי הליד לבעל העסק, שליחה של אימייל לבעל העסק ולליד שמילא את טופס הלידים בפייסבוק /אינסטגרם והכל בהתאם לפירוט החבילות שלנו

 

 

איך זה עובד? למה זה טוב?

סיכויי סגירה גבוהים יותר ככל שהליד מטופל מהר

ככל שנחזור מהר יותר אל הפניות של לקוחות פוטנציאלים סיכויי הסגירה שלנו יהיו גבוהים יותר! איזה יופי אם היית יכל לקבל בזמן אמת את פרטי הליד שזה הרגע השאיר פרטים באחת מהמודעות שלך באינסטגרם או בפייסבוק..ישירות לוואטסאפ שלך!!

מעכשיו אתה יכל!! התחל לקבל הודעה בכל פעם שליד חדש משאיר פרטים בטופס הלידים של פייסבוק ואינסטגרם. הבוט שלנו שולח אליך ומעדכן עם כל פרטי הליד..שם, טלפון, אימייל, שם הקמפיין והמודעה הספציפית/ המוצר /השירות בו הביע עניין..

במקביל כמובן הבוט שולח הודעת וואטסאפ אל הליד החדש עם הוראות להמשך מסע הלקוח שבנית עבורו שיכל לכלול: שיחה עם צ'אטבוט באתר או בוואטסאפ, הפנייה לאתר/ עמוד נחיתה, הזמנה לוובינר עם לינק לזום וכו' וכו'.

הצטרף כבר עכשיו ותהנה מתגובה מהירה ועניינית לכל פנייה חדשה של לקוח פוטנציאלי והמשך זרימה מהירה לשלב הבא עד להפיכת הליד ללקוח שחוזר שוב ושוב.

 

הצטרף כבר עכשיו לחבילת ניסיון GOLD PACK FB LEADS 

התחל לקבל עדכונים בזמן אמת על כל ליד חדש מפייסבוק ואינסטגרם

או – שלח הודעת וואטסאפ אל הליד מייד לאחר שמילא פרטים בטופס הלידים שלך

לבחירתך.. או בחר בתוכנית פלטיניום והבוט ישלח אליך עדכון ובמקביל הודעה לליד החדש

החבילה כוללת עלות התקנה חד פעמית – אנחנו נצטרך שתהפוך אותנו לבעלי גישה לעמוד הפייסבוק שלך..ולמנהל המודעות שלך כדי להתחבר אל טופס הלידים שלך. 

העלות החודשית בסך 170 ש"ח לפני מע"מ.

עד 300 הודעות וואטסאפ.

לאחר 300 הודעות ללידים חדשים או אליך כל הודעה נוספת  ב60 אגורות.

GOLD PACK
JOIN NOW